Nájdete nás aj na

Facebooku

02 / 52 92 61 61

Ďalšie kontakty

Kontaktujte nás mailom na

vnet@vnet.sk

VNET a.s.
Námestie Hraničiarov 39
85103 Bratislavaukázať na mape

overte si dostupnosť domény
admin zóna
Zabudli ste heslo?

Technologické zázemie Naše webhostingové služby sú založené na špičkovom technologickom riešení.

Garantovaná dostupnosť

Dostupnosť vašej webovskej stránky, databázy, e-mailov, prípadne iných webových služieb je garantovaná poskytovaným SLA 99,95%.

Serverový cluster

Serverový cluster je technologické riešenie, ktorým prinášame garanciu do webhostingových služieb. V tomto riešení sú servery vzájomne plne zastupiteľné, čím poskytujú high-availability (vysokú dostupnosť) a zároveň sú technológiou load balancing požiadavky rozdeľované medzi jednotlivé servery podľa ich zaťazenia. V situácii, keď jeden so serverov nie je k dispozícii, preberie všetky požiadavky od klientov ďalší server.

Geografická dislokácia

Vysokú garanciu dostupnosti sme zabezpečili geografickou dislokáciou serverového clustra. V tomto riešení sú jednotlivé vetvy clustra umiestnené v geograficky rozlíšených dátových centrách, čím dosahujeme SLA na úrovni 99,95%.

Kvalitné a variabilné produkty pre všetkých

Mate malu stranku alebo prevadzkujete velky internetovy portal - medzi nasimi produktami si najdete to, co vyhovuje presne vam. Ak mate este vyssie naroky, siahnite po nasich virtualnych serveroch.

Bezpečnosť dát

Staráme sa, aby boli vaše dáta v bezpečí. Všetky dáta sa súčasne ukladajú na viaceré úložiská - diskové polia. Aj napriek tomu, že sú dáta bezpečne uložené dochádza k ich pravidelnému zálohovaniu.

Pohodlná webhostingová správa

Rýchla webhostingová správa je kľúčom k dobrému webhostingu. Vďaka control panelu si môžete v reálnom čase pohodlne spravovať Váš webový priestor. Výhodou je, že prostredníctvom jedného účtu máte možnosť spravovať viacero samostatných domén. Kedykoľvek editujte DNS záznamy, subdomény a aliasy, taktiež spravujte FTP kontá a e-mailové účty. Control panel je jednoduchý a intuitívny systém, ktorý zefektívni vašu prácu.

Profesionálna technická podpora

K dobrému produktu patrí aj dobrý support, s otázkami a problémami sa na našu technickú podporu môžete obracať 24 hodín denne, 365 dní v roku.